Wedstrijden

Seizoen 2019-2020

Dit jaar rijden we net als voorgaande jaren met de Limmer IJsclub en Vereniging Kennermerijsbaan. Wij hebben 6 clubwedstrijden tot onze beschikking waarvan 1 avond een dubbel blok is. Die avond organiseren wij dan de clubkampioenschappen.

Ook zijn er weer een aantal categoriewedstrijden,  Bij deze wedstrijden kun je tegen je leeftijdsgenootjes rijden van andere clubs die Alkmaar als thuisbaan hebben.

NIEUW DIT SEIZOEN IS DE BAANCOMPETITIE!

Hieronder staat het voorlopige programma.

 

Clubwedstrijden

zo 20-okt 18:00-20:00 Inschrijven Keuze uit:
Nog te bepalen
za 09-nov 20:45-22:15 Inschrijven Keuze uit:
Nog te bepalen
zo 08-dec 18:00-20:00 Inschrijven Keuze uit:
Nog te bepalen
za 18-jan 18:45-22:15 Inschrijven Clubkampioenschappen
Nog te bepalen
za 14-mrt 20:45-22:15 Inschrijven Keuze uit:
Nog te bepalen

 

Overige wedstrijden of wedstrijden op uitnodiging

za 19-okt 18:45-20:30 Categoriewedstrijd Pup/JunC 500-1000 meter
za 19-okt 20:45-22:15 Categoriewedstrijd Junioren 3000 meter
za 26-okt 18:45-20:00 Baancompetitie pupillen 100m/300m/Marathon
za 26-okt 20:15-22:15 Baancompetitie Neo t/m Masters 500/1500 meter
za 16-nov 18:45-20:00 Baancompetitie pupillen Team Sprint / Marathon
za 16-nov 20:15-22:15 Baancompetitie Junioren 500/1500 meter
zo 24-nov 18:00-20:00 Categoriewedstrijd 100/500/1500 meter
za 30-nov 18:45-20:00 Baancompetitie Pupillen 100/500/parcours
zo 21-dec 20:30-22:15 Baancompetitie Neo t/m Masters 3000 meter
zo 5-jan 18:00-20:00 Baancompetitie JunC 1500m / JunB,A 3000m
za 11-jan 18:45-20:00 Baancompetitie Pupillen:  Team Pursuit / Marathon
zo 26-jan 18:00-20:00 Baancompetitie Neo t/m Masters
za 1-feb 17:30-22:15 Volharding
zo 2-feb 18:00-20:00 Baancompetitie Junioren
za 22-feb 17:30-20:00 Jeugdschaatswedstrijd (Alleen jeugdschaatsers)
za 22-feb 20:15-22:15 Baancompetitie Junioren t/m Masters FINALE
zo 1-mrt 18:00-19:00 Baancompetitie Pupillen Marathon Finale
zo 8-mrt 18:00-20:00 Baancompetitie Pupillen Finale: 100/300/puntenkoers
vr 13-mrt 21:15-23:00 Lange afstanden avond
za 14-mrt 17:30-20:30 Forty Six Bokaal

GROEN= alleen op uitnodiging

Klik hier voor startlijsten

Bekijk hier alle uitslagen

Attachments

# File Description Date added
1 Wedstrijdkalender 2019-2020 27 september 2019 21:42