Wedstrijden

Seizoen 2020-2021

Dit jaar rijden we net als voorgaande jaren met de Limmer IJsclub en Vereniging Kennermerijsbaan. Wij hebben 6 clubwedstrijden tot onze beschikking.

Ook zijn er weer een aantal categoriewedstrijden,  Bij deze wedstrijden kun je tegen je leeftijdsgenootjes rijden van andere clubs die Alkmaar als thuisbaan hebben.

Voor alle categorie├źn is er een baancompetitie. Meer info hierover is te vinden op de site van de SFA (Schaats Federatie Alkmaar).

Hieronder staat het voorlopige programma.

 

 

Clubwedstrijden

zo 25-okt 18:00-20:00 Inschrijven Keuze uit:
Nog te bepalen
za 14-nov 18:45-20:30 Inschrijven Keuze uit:
Nog te bepalen
za 21-nov 20:45-22:15 Inschrijven Keuze uit:
Nog te bepalen
zo 3-jan 18:00-20:00 Inschrijven Keuze uit:
Nog te bepalen
zo 31-jan 18:00-20:00 Inschrijven Keuze uit:
Nog te bepalen
za 13-mrt 20:45-22:15 Inschrijven Keuze uit:
Nog te bepalen

 

Overige wedstrijden of wedstrijden op uitnodiging

za 17-okt 18:45-20:30 Baancompetitie Pupillen (100/300m + marathon)
za 17-okt 20:30-22:15 Baancompetitie Junioren (500/1000m)
za 24-okt 18:45-20:30 Baancompetitie Neo, Sen, Masters (500/1500m)
za 7-nov 18:45-20:15 Baancompetitie Pupillen (Behendigheid + marathon)
za 7-nov 20:30-22:15 Baancompetitie Junioren (JunC: 500/1500m JunB en JunA: 500/3000m)
zo 15-nov 18:00-20:00 Categorie wedstrijd Neo, Sen, Masters (500/3000m)
za 28-nov 21:00-22:15 Baancompetitie Neo, Sen, Masters (500/1000m)
za 12-dec 20:30-22:15 Baancompetitie Neo, Sen, Masters (3000m)
zo 13-dec 18:00-20:00 Baancompetitie Pupillen (Pup D,E,F: 100/300m/marathon Pup A,B,C: 100/500m/marathon)
zo 27-dec 18:00-20:00 Categorie wedstrijd Junioren A en B (500/1500m)
za 2-jan 18:45-20:15 Categorie wedstrijd Junioren (500/1000m)
za 2-jan 20:30-22:15 Baancompetitie Junioren (Team Sprint)
za 23-jan 18:45-20:15 Baancompetitie Pupillen (300 m (DEF) 500 m (BC) 700 m (A) + Marathon)
za 23-jan 20:30-22:15 Baancompetitie Neo, Sen, Masters (Team Sprint)
zo 24-jan 18:00-20:00 Categorie wedstrijd Neo, Sen, Masters (5000m)
za 30-jan 20:45-22:15 Baancompetitie Junioren (Afvalrace)
za 6-feb 17:30-22:15 Volharding
za 27-feb 18:30-20:30 Jeugdschaatswedstrijd
zo 28-feb 18:00-20:00 Baancompetitie Pupillen FINALE (Marathon + Team Sprint)
zo 7-mrt 18:00-20:00 Baancompetitie Junioren, Neo, Sen, Masters FINALE (100/300/500m)
vr 12-mrt 21:15-23:00 Categorie wedstrijd (5km/10km) o.v.
za 13-mrt 17:30-20:30 Forty Six Bokaal

GROEN= alleen op uitnodiging

Klik hier voor live resultaten en startlijsten

Bekijk hier alle uitslagen

Attachments

# File Description Date added
1 Wedstrijdschema 2020-2021 v2 8 oktober 2020 08:50